Halı ve Koltuk Temizliği

Sağlıklı yaşam alanları için halı ve koltuk temizliği her zaman önemlidir.

Firmamız halı yıkama hizmetlerine, koltuk ve tüm ürünlerin yıkanması hizmetlerini veriyor.

Evlerinizde ya da ofislerinizde kullanmış olduğunuz tüm halı ve tüm koltuk çeşitlerini hijyen kurallarına uygun bir şekilde temizliyoruz. Yaşam alanlarında, havadaki toz, ayaklarımızla ya da kıyafetlerimizde taşıdığımız ve farkına varmadığımız birçok bakteri koltuklar ve halılar üzerine taşınmaktadır. Ürünlerinizin ömrünü uzatabilmek için temizliğine özen göstermelisiniz.

Halılarınızı Temiz Tutun

Halıların her zaman yeni gibi görünmesini ve uzun ömürlü kullanılmasını istiyorsanız, halılarınızın temizliğine dikkat etmelisiniz. Haftada en az bir defa elektrikli süpürgeler ile halılarınızı süpürmelisiniz. Yıkama işlemleri için bizlere ulaştığınızda, halılarınızı evinizden alarak iş yerimizde yıkıyor ve temizlenmiş, kurumuş olarak sizlere teslim ediyoruz. Yıkanmayan halılar içerisinde gizlenmiş olan çeşitli bakteriler ve tozlar birçok kişinin rahat nefes almasını engelleyecektir.

Koltukların Temizliği

Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan koltuklar, günlük istirahatlerimizi yaptığımız yerlerdir. Dışarıda kıyafetlerimize bulaşan çeşitli kir ve bakteriler, koltuklara oturduğumuzda, buraya taşınmış olacak ve ürünlerin zamanla kirli görünmesine neden olacaktır. Kirli görünen koltuk, üzerinde çok sayıda bakteri taşıyacağı için çeşitli hastalıkların insanlara geçmesine neden olacaktır. Bunları önlemek için koltuklarınızı yılda en az bir kes yıkıyor ve koltuklarınızın her zaman temiz, yeni gibi görünmesini sağlıyoruz.

Yaşam alanlarınızın sağlıklı olması, ortamda daha rahat nefes alabilmeniz için koltuk temizliğine önem vermelisiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaştığınızda ve talebiniz durumunda koltuklarınız uzman ekiplerimiz tarafından yerinde yıkanarak temiz olmasını sağlıyoruz.

Halı Temizliği İçin Neler Yapmalısınız

Firmamız, internet sitesi üzerinden ve kendisine ulaşan tüm müşterilerini, halı ya da koltuklarını daha temiz tutmanın yollarını gösteriyor. Halılarınızı yıkatmanız, yaşam alanının temizliği için yeterli değildir. Mutfaklarda, tezgahın ve yer döşemelerinin silinmesi, döşemeli mobilyaların temizlenmesi, temas edilen tüm alanların steril edilmesi, ev girişlerine küçük halı ya da paspas serilmesi, ortamın düzenli havalandırılması yaşam alanlarının temizliği için önemlidir. Halılarınızın temiz kalması için kapı girişlerine paspas serdiğinizde, dışarına gelen kişinin ayağındaki çeşitli toz ve kirler bu paspas üzerinde kalacak, halı üzerine taşınmamış olacaktır.

Temizlik Ürünleri

Halılarınız, koltuklarınız, yorgan, perde gibi tüm ürünleriniz için yıkama hizmetlerimizde, ürün yapısına uygun en kaliteli temizlik ürünlerini kullanıyoruz. Özellikle halılarınızın ip özelliği, dokuma yapısına göre renk yapısında her hangi bir hasar oluşturmayacak en iyi temizleme özelliğine sahip deterjanları kullanıyoruz. Halıların dokuma özelliklerine göre, test edilmiş olan kaliteli deterjanları kullanarak, ürünlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlıyoruz.

Koltuk, perde, yorgan gibi ürünlerin yıkanması işlemlerinde kullandığımız temizlik ürünleri farklı özelliklere sahiptir. Halılarınız üzerinde oluşmuş olan kir ve lekelere göre test yapıyor, bu lekeleri tamamen çıkartabilecek deterjanları belirleyerek uyguluyoruz.

Servis Hizmetlerimiz

Halı yıkama firması olarak, halı, kilim, perde, koltuk gibi tüm ürünlerinizi en hijyenik şekilde yıkıyoruz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaştığınızda, halı, kilim ve yorgan gibi ürünlerinizi teslim alıyor ve yıkama merkezimizde yıkıyoruz. Koltuk ya da duvardan duvara gibi büyük halılarınızı mümkün olduğu kadar yerinde yıkama yapıyoruz. Mobil ekiplerimiz, kaliteli halı yıkama makinesi ve deterjan türleri ile birlikte adresinize gelerek, ürünlerinizin temizliğini yapıyorlar.

Yıkama sonrasında, yüksek vakum özellikli cihazlarımız ile ürünleriniz üzerinde hiç su ve nem kalmayacak şekilde kurumasını sağlıyoruz. Koltuklarınızı ve büyük ebatlı halılarınızı, aynı gün içerisinde yıkıyor ve birkaç saat sonra temiz olarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ofisinizde bulunan tüm ürünlerinizin yıkanmasını sağlamak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Bülten için kaydol

Kampanyalardan haberdar olmak için abone ol!
Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.
Üctersiz keşif
+90 505 417 64 33
Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için hemen arayın!
Bize Ulaşın
İletişim
Merkez Mahallesi Eski Köy Cad. No:29 Mezitli/Mersin
+90 505 417 64 33

Copyright © Mezitli Temizlik Şirketi 2019