Yat ve Gemi Temizliği

Temizlik, iş dünyasında ve sosyal hayatta en önemli konudur.

Özellikle tur firmaları için yat ve gemi temizliği, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Yat ve Gemi Temizliği

Temizlik, iş dünyasında ve sosyal hayatta en önemli konudur. Özellikle iş dünyasında müşteri potansiyelinin artışında olumlu etki yapan temizlik, olmazsa olmazdır. Bu konuda ihmalkar olan firmalar, müşteri kaybı yaşamaktadır. Yat ve gemi temizliği konusu da önemli bir konudur. Özellikle tur firmaları için yat ve gemi temizliği, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Yat ve Gemi Temizliği

Denizin mas mavi sularında keyifli bir gezinti için yat ve gemilerden iyisi yoktur. Yat ve gemi temizliği, özellikle tur firmaları için en önemli konudur. Firmalar için ve özel yat sahipleri için profesyonel temizlik hizmeti sunan şirketimiz, kısa sürede temizlik işlemini bitirmektedir. İlk aşamada elemanlarımız temizlenecek gemiyi veya yatı incelemektedir. Temizlenecek alanın genişliği, kirlilik oranı ve ayrıntılı temizlik oranı gibi durumlar fiyatı belirlemektedir.

İlk aşamada elemanlarımız, yüzeyin genişliğini inceledikten sonra fiyat konusunda anlaşma sağlamaktadır. Fiyatlandırma işleminde işçilik ve temizlik kimyasalları da değerlendiriliyor. Temizlik için harcanacak temizlik maddesi ve gerekli işçilik, ilk aşamada incelenmektedir. Yapılan inceleme işleminin ardından en uygun fiyat seçenekleri hazırlanmaktadır. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra temizlik işlemine başlanmaktadır.

Temizlik Maddeleri

Gemi, yat ve benzeri deniz gezinti araçları, ahşap, metal ve plastik parçalardan üretilmektedir. İnceleme esnasında profesyonel elemanlarımız, temizlenecek yüzey için uygun temizlik maddesi seçimi gerçekleştirmektedir. Ahşap, alüminyum ve plastik yüzeyler için özel seçenekler tercih edilmektedir.

Yanlış kimyasalların kullanılması durumunda, yüzeyde bozulmalar meydana gelebilir. Bu durumda yüzeyin estetik görünüşü bozulur. Bu konuda deneyimli ve tecrübeli elemanları tercih edin. Yat ve Gemi temizliği konusunda uzman olan ekibimiz, her yüzey için özel kimyasal seçenekleri tercih etmektedir. Bu konuda amatör olan ve pahalı temizlik maddeleriyle temizleme işlemi yapanlar, istediğiniz kaliteli temizlik işlemini gerçekleştiremez. Kaliteli temizlik pahalı ürünlerle değil, yüzey için uygun olan ürünlerle gerçekleşir.

İşin Uzmanı Eleman Kadrosu

Her işte olduğu gibi temizlik işinde de işin uzmanı önemlidir. Deneyim, tecrübe ve pratik çözüm seçenekleri, yat ve gemi temizliğinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Uygun temizlik maddelerinin yanı sıra, temizleme yöntemleri de önemlidir. Yöntem, zamanı iyi kullanma, temizliğe nereden başlanacağı gibi konular uzmanlık ister. Firmamızın deneyimli personeli, bu konular hakkında aradığınız deneyime sahiptir.

Güvenilir ve garantili hizmet kalitesini tercih eden şirketimiz, işini meslek edinmiş kişilerle çalışmaktadır. Temizliğin inceliklerini ve püf noktalarını bilen firma elemanlarımız, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir. Söz verilen zamanda adresinize gelen firma elemanlarımız, yine söz verilen zamanda temizliği bitirmektedir.

Temizlik İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Yat temizliğinde, iç kısımdaki mobilyalar, tuvalet, banyo ve diğer eşyalar, özel yüzey temizleyicilerle temizlenmektedir. Alüminyum korkuluklar, beyaz temizlik kremi ile temizlenmektedir. Özellikle kararmış alüminyum temizliğinde mekanik temizleme özelliğine sahip beyaz kremi ile temizleniyor. Güverte temizliğinde, güverte yüzeyi için uygun kimyasal tercih ediliyor. Camlar, mutfak tezgahı, tuvalet ve banyo, profesyonel ürünlerle temizleniyor.

Çıkmayan Lekeler

Gemi ve yat temizliğinde dış yüzey temizliği de isteğe uygun şekilde yapılmaktadır. Firmamızın deneyimli elemanları, çıkmayan lekeler konusunda uzmandır. Güvertede veya diğer bölümlerde çıkmayan lekeler, pratik kimyasallarla kolaylıkla temizlenmektedir.

Camlar özel cam temizleyicilerle temizlenmektedir. Fiber bez ve çek çekler, temizlik işleminde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kaptan güvertesi de özel bir şekilde temizlenmektedir. Silme işlemlerinde, silinen yüzeyin özellikleri göz önüne alınmaktadır. Sorunsuz bir şekilde temizlik işlemi için her zaman profesyonel firmalar tercih edilmelidir. İstediğiniz zaman temizlik hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Bülten için kaydol

Kampanyalardan haberdar olmak için abone ol!
Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.
Üctersiz keşif
+90 505 417 64 33
Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için hemen arayın!
Bize Ulaşın
İletişim
Merkez Mahallesi Eski Köy Cad. No:29 Mezitli/Mersin
+90 505 417 64 33

Copyright © Mezitli Temizlik Şirketi 2019