Ev Genel Temizliği

Müşterimizin evini temizlerken, kendi evimizi temizler gibi hassas davranıyoruz.

Bu noktada, firmamız sağladığı üstün hizmetle öne çıkmaktadır.

Ev Genel Temizliği

İnsanlar evlerinin temizliği konusunda titiz davranırlar. Ev hanımları çoğu zaman evlerini kendileri temizlemek istese de bazı durumlarda, ev genel temizliği için profesyonel bir dokunuş gereklidir. Bu noktada, firmamız sağladığı üstün hizmetle öne çıkmaktadır. Bizler, sektörde uzun yıllardan bu yana faaliyet göstermekte olan bir firmayız. Bu sebeple, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, kendi firmamıza adapte ettik.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, müşterilerimiz tarafından takdir ediliyor ve pek çok kişinin tercihi oluyoruz. Uzman personelimiz, teknolojik ekipmanımız ve iş ciddiyetimizle ev temizliğini ayrıntılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Derinlemesine temizliğimiz, bir sonraki müşterimiz için bize referans oluyor.

Mutfak Temizliği

Evlerin mutfakları, hijyen bakımından en temiz olması gereken yerdir. Bununla birlikte, mutfakta yemek buharları, yağlı bir tabaka oluşmasına sebep olur. Davlumbaz, bu tabakanın en fazla görüldüğü yerdir. Bunun yanı sıra mutfak tezgahının duvarla birleştiği noktalar da oldukça kir tutan yerlerdir.

Firmamız, mutfak temizliğini detaylı bir şekilde yapıyor.

 • Ocak üstü temizlenir, davlumbaz temizlenir
 • Tezgahın altı, tesisat kısımları temizlenir
 • Çekmecelerin detaylı temizliği yapılır
 • Lavabonun içi ve lavabonun altı temizlenir
 • Mutfak dolapları temizlenir
 • Mutfakta bulaşık varsa, yıkanır
 • Çöp varsa, çıkarılır

Firmamız mutfak için tüm bu detaylı hizmetleri sunuyor. Ancak mutfak için verdiğimiz hizmetin ardından evin bir başka bölümüne geçiyoruz.

Banyo Temizliği

Islak yüzeylerin temizliği çok daha zordur. Bu alanlarda başarılı olmak için tecrübe ve uygun malzeme gereklidir. Firmamız, banyo temizliğinde, gerekli malzemeleri kullanarak en iyi sonuçları almaktadır.

 • Klozet temizliği yapılır
 • Duşakabin, küvet temizliği yapılır
 • Lavabo ve musluklar temizlenir
 • Banyo dolapları, silinir, temizlenir
 • Aynalar ve fayanslar silinir
 • Yer süzgeçleri temizlenir

Firmamız, banyonun çok daha temiz ve hijyenik bir ortam olmasını sağladıktan sonra, evin bir diğer bölümüne geçer.

Yatak Odası Temizliği

Yatak odalarındaki toz, akar gibi unsurlar insan sağlığına oldukça zararlıdır. Ev tozu gözle görmediğimiz çeşitli alerjik canlıların yaşamasına olanak verir. Mite denilen bu mikroskobik canlılar, insanın ölü derisiyle beslenirler. Bu sebeple onlar için en uygun ortam, yataklardır. Firmamız, yatak odası temizliğine, halıları kaldırıp, yerleri süpürerek başlıyor. Bunun ardından, yerler siliniyor. Dolaplar, siliniyor, toparlanıyor. Kapılar, kapı bağlantı noktaları ve tavan köşeleri ayrıntılı olarak temizleniyor. Temiz nevresim ve yatak takımı varsa, yatak takımı değiştiriliyor. Odada, çöpler varsa toplanıyor. Ortada kirliler varsa bunlar toparlanıyor.

Oturma Odası Temizliği

İnsanlar evdeki zamanlarının önemli kısmını oturma odasında geçirirler. Bundan dolayı bu odanın çok daha fazla kirlenmiş olması doğaldır. Firmamız, insanların sohbet edip, televizyon izledikleri oturma odasının temizliği için, halıları kaldırıp yerleri süpürüp silmekle işe başlar. Bunun ardından yüzeysel çöpler toplanır. Koltukların yastıkları, minderleri kaldırılır ve detaylı olarak süpürülür. Mobilyalar, silinip temizlenir. Çeşitli süs eşyaları, resimler tablolar, vb. bunlar tek tek kaldırılır ve silinerek tekrar yerine konur. Kapılar, silinir. Kapıların üstleri, köşe noktalar silinir. Bunlara ek olarak radyatörlerin tozları alınır ve pervazlar silinir.

Ev Genel Temizliği İçin Kalite

Bizler, müşteri odaklı hareket ediyoruz. Müşterilerimiz, yaptığımız işte ne kadar titiz davrandığımızı görüyorlar. Müşterimizin evini temizlerken, kendi evimizi temizler gibi hassas davranıyoruz. Firmamız, güler yüzlü, profesyonel ve güvenilir personellerle çalışmaya özen göstermektedir. Yaptığımız tüm işleri, hem kaliteli hem de son derece hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bunlardan dolayı, pek çok kişi ev temizliği konusunda firmamızı tercih ediyor.

Bülten için kaydol

Kampanyalardan haberdar olmak için abone ol!
Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.
Üctersiz keşif
+90 505 417 64 33
Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için hemen arayın!
Bize Ulaşın
İletişim
Merkez Mahallesi Eski Köy Cad. No:29 Mezitli/Mersin
+90 505 417 64 33

Copyright © Mezitli Temizlik Şirketi 2019