Dış Cephe ve Cam Temizliği

Şehir hayatının simgesi haline gelen dışı camlı büyük binalar, zamanla kirlenmektedir.

Bu konuda tecrübeli ve aynı zamanda güvenilir bir firma arıyorsanız, doğru adrese geldiniz demektir.

Şehir hayatının simgesi haline gelen dışı camlı büyük binalar, zamanla kirlenmektedir. Özellikle çok katlı büyük gökdelenler, profesyonel dış cephe ve cam temizliği gerektiriyor. Bu konuda uzman olan ve kısa sürede çözüm üreten ekiplerimiz, keşif hizmetiyle işe başlamaktadır.

İlk Aşamada Temizlenecek Dış Cephe İncelenmektedir

Profesyonel ekibimiz, temizlenecek binanın dış bölümünü incelemektedir. Yapılan inceleme işlemlerinde, kullanılacak eşyalar belirlenmektedir. Bunun yanı sıra fiyatlandırma işlemi de bu aşamada belirlenmektedir.

Temizleme işlemi esnasında çıkabilecek olumsuzluklar not edilmektedir. Bu olumsuzluklara karşı alınacak tedbirler bu aşamada belirleniyor. Ekspertiz hizmeti esnasında yapılan inceleme sonunda fiyat listesi oluşturulmaktadır. Bina sahibi ile fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra, en uygun zamanda temizlik işlemine başlanmaktadır.

Güvenlik En Önemli Konu

Büyük veya küçük bütün camlı binaların temizliğinde ilk aşamada güvenlik önlemi alınmaktadır. Çalışan işçilerin güvenliği, çevre güvenliği ve bina sakinlerinin güvenliği, ilk aşamada alınmaktadır. İşçiler, dağcılık yöntemi ile büyük binaların dış bölümünü silebilmektedir. Bunun yanı sıra sepetli vinçler de kullanılmaktadır. Çok katlı dışı camlı gökdelenlerde ise binanın yukarısından aşağıya doğru hareket eden kabinler kullanılmaktadır.

Emniyet kemeri, baret ve benzeri zorunlu güvenlik eşyaları, firma elemanlarımız tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca dağcılık yönteminde de halat kontrolü ve güvenli yöntemlerle halat bağlama işlemleri ilk aşamada değerlendirilmektedir. Profesyonel ekibimiz gerekli güvenlik önlemlerini aldıktan sonra en uygun zamanda dış cephe temizlik işlemi gerçekleştirmektedir.

Temizlikte Özel Kimyasal Maddeler Kullanılıyor

Dış cephe temizliği kategorisinde alüminyum kaplama ve cam bölmeler için farklı temizlik maddeleri kullanılmaktadır. Bu farklı temizlik maddeleri, özeldir ve maksimum temizlik işlemi gerçekleştirmektedir. Temizlik işleminin başarılı ve etkili bir şekilde gerçekleşmesi için profesyonel elemanlarımız en iyi temizlik kimyasallarını kullanmaktadır. Özel çek çekler, fiber bezler ve diğer malzemeler, kaliteli özelliklere sahiptir.

Cam silme işlemlerinde iz bırakmadan temizlik, en önemli konudur. Profesyonel elemanlarımız özel cam temizleyici kimyasallarla kısa sürede inatçı kirleri çıkarmaktadır. İz bırakmayan bu çek çekler, kısa sürede temizlik işlemi için özel üretilmiştir. Ayrıca silme işlemlerinde fiber bezler, mükemmel temizlik sağlamaktadır. Konusunda deneyimli elemanlarımız, alüminyum yüzeyler için farklı temizlik maddesi kullanmaktadır.

Profesyonel Eleman Kadrosu

Temizlik, herkesin kolaylıkla yapabileceği kolay bir iş değildir. Ağır iş kategorisine giren temizlik işi, tecrübe ve birikim ister. Ayrıca bu işi meslek edinmeyen kişiler, istediğiniz kaliteli temizlik hizmeti sunamaz. Kısacası ‘her eline bez alan’ temizlikçi olamaz. Bu konuda tecrübe gerekir ve temizliğin ‘püf’ noktalarının bilinmesi gerekir.

Firmamız, temizlik konusunda deneyimli ve tecrübeli eleman kadrosu ile çalışmaktadır. Dış cephe ve cam temizliğinde, cam, çerçeve, alüminyum yüzey ve diğer dış cephe kaplama malzemeleri, özel temizlik kimyasallarıyla temizlenmektedir. Deneyimli eleman kadromuz, her yüzey için en uygun temizlik kimyasallarını tercih ediyor. Bu konuda tecrübeli olmaları nedeniyle, firmamızın deneyimli elemanları temizlikte maksimum kalite sunuyor.

Zamanında Teslimat

Pratik hizmet kalitesini her geçen gün artıran ve bu konuda çözüm odaklı hareket eden ekibimiz, söz verilen zamanda işe başlıyor. Yağmurlu, karlı ve çok soğuk günler dışında yılın her gününde hizmet sunuyoruz. Ekibimiz, hava şartlarını ve diğer şartları göz önünde bulundurarak, iş teslimat tarihi belirliyor. Söz verilen zamanda iş teslimatı gerçekleştiren elemanlarımız, zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır.

Bu konuda tecrübeli ve aynı zamanda güvenilir bir firma arıyorsanız, doğru adrese geldiniz demektir. Firmamızın müşteri hizmetlerini arayın. Size en kısa sürede ekspertiz ekibimizi gönderelim. Kaliteli, güvenilir ve pratik dış cephe ve cam temizliği için müşteri hizmetlerimizi arayın.

Bülten için kaydol

Kampanyalardan haberdar olmak için abone ol!
Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.
Üctersiz keşif
+90 505 417 64 33
Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için hemen arayın!
Bize Ulaşın
İletişim
Merkez Mahallesi Eski Köy Cad. No:29 Mezitli/Mersin
+90 505 417 64 33

Copyright © Mezitli Temizlik Şirketi 2019